Billa

Parkovisko ocenia najmä návštevníci a pacienti Nemocnice s poliklinikou Dunajská Streda, ktorým ponúka istotu pohodlného parkovania, ale aj zákazníci predajne BILLA.

Nachádza sa pri Nemocnici s poliklinikou Dunajská Streda, pri predajni BILLA a zároveň oproti budove lekárne Sv. Márie, na Veľkoblahovskej ceste. Novootvorené parkovisko s kapacitou 60 parkovacích miest ponúka nonstop služby, ktoré sú bežným štandardom vo všetkých prevádzkach našej spoločnosti zabezpečujúcim pohodlie a spokojnosť zákazníkov.

Parkovisko je strážené kvalitným CCTV kamerovým systémom.

A parkoló főként a Dunaszerdahelyi kórház pácienseinek és látogatóinak biztosítja a kényelmes parkolás lehetőségét, ugyanakkor a BILLA vásárlóinak komfortérzetét is szolgálja.

A Nagyabonyi úton, a Dunaszerdahelyi kórház és a BILLA szupermarket tőszomszédságában, a Szt. Mária gyógyszertárral szemben található.

Az újonnan nyílt, 60 férőhelyes parkoló a nap 24 órájában kínálja szolgáltatásait. Hogy ügyfeleink kényelmét és elégedettségét biztosítsuk, a nonstop parkolás lehetősége a társaságunk által üzemeltett összes parkoló sajátja.

Billa

Parkovisko Billa
Veľkoblahovská cesta
929 01 Dunajská Streda

Tel.: +421/2/381-048-19

v pracovné dni
od 9:00 – 16:00

Mapa

Cenník

Krátkodobé parkovanie / Rővid távú parkolás

Prvých 90 minút / A parkolás első 90 perce Každá začatá hodina / Minden megkezdett óra
pondelok - nedeľa / hétfő-vasárnap:
00:00 - 24:00
zadarmo / ingyenes 2 €
  • Poškodenie alebo strata parkovacieho lístka 10 € / A parkolójegy megrongálása vagy elvesztése 10 €.
nezmoknete

Nezmoknete

Pod mokrú oblohu Vám radi požičiame dáždnik. S nami ostanete v suchu. Pod mokrú oblohu Vám radi požičiame dáždnik. S nami ostanete v suchu.

nezmeskate

Nezmeškáte

Chcete toho stihnúť viac? Požičiame Vám bicykel, aby sme Vám uľahčili prechádzku mestom a aby ste boli všade včas.

vsetkonaj

Všetko najlepšie

Máte narodeniny? Mimoriadne radi Vás privítame v deň Vašich narodenín a prekvapíme milým darčekom zadarmo – iba u nás môžuoslávenci parkovať celý deň zadarmo.

dobrunoc

Dobrú noc

Bojíte sa nechať svojho miláčika v noci o samote? Jednoducho si predplaťte parkovanie na celý mesiac vopred za bezkonkurečnú cenu a my Vám iba zaželáme dobrú noc.

INDIGO Infra Slovakia, s.r.o.

Adresa: Pri trati 25/A
Podunajské Biskupice
821 06 Bratislava
Telefón: +421/2/381-048-19
v pracovné dni
od 9:00 – 16:00
Email: info.sk@parkindigo.com

 

Kontaktný formulár
Naše prevádzky